ÖCALLAR İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SORGUN

Saraykent ve çevresinde inşaat işlerinizi ve inşaat malzemelerini güvenle alabileceğiniz tek adres

KURUMSAL

İnşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir ismi Halis ÖCAL  tarafından 1997 yılında kurulan Öcallar İnşaat Ltd. Şti. inşaat sektörünün Yozgat’ta en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Öcallar İnşaat yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bölgenin lideri olmayı vizyon edinen Öcallar inşaat 1997'den günümüze kadar seçkin konut projelerini inşaa ederken güven ve kaliteyi her zaman ön plana çıkarır. Öcallar inşaat'ı öne çıkaran temel özelliklerinden birisi de projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli bir şekilde yaklaşmasıdır.

Müşterilerimizin bir an önce dairelerine yerleşmelerini sağlamak için projelerimizi zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.


Misyonumuz

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu projelerini kaliteli ve güven esaslı inşaa eden şirkletimiz müşteri memnuniyetini ve beklentilerini her zaman en   iyi şekilde karşılamayı hedefler. 
 

Vizyonumuz

İnşaat Sektöründe, müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle projelerini her geçen gün daha da kullanışlı hale getiren  modern bir anlayış.Çevre Politikamız

Hayata geçirdiğimiz projelerle çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek kentsel yaşama katkı sağlamak.

Kalite Politikamız

Projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar her aşamada kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak.